Znajdź nas na Facebooku

Klip obozowy

Duszpasterstwo Akademickie Wawrzyny

Strona DA Wawrzyny

Facebook DA Wawrzyny

 

Duszpasterze:

o. Michał Serwiński CMF

o. Mateusz Cyganik CMF

 

Adres Duszpasterstwa:

ul. Bujwida 51, Wrocław

 

Szef chaty:

Mateusz Bębnowicz

 

536 896 677

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres chaty:

ul. Jana Pawła 356, Biały Dunajec

 

Gaździna: Stanisława Papież 

 

 

O Duszpasterstwie:

 

Nasze duszpasterstwo znajduje się przy ul. Odona Bujwida 51, a założył je znany wszystkim „Orzech”. Chociaż msze u nas odbywają się w małej, kameralnej kaplicy, jesteśmy jednym z największych duszpasterstw we Wrocławiu. Centralnymi punktami naszego tygodnia są tzw. "dwudziestki" - wspólnotowe msze święte w niedziele i czwartki po, których zawsze są same pyszności. Oprócz jedzonka, jest to dla nas czas na integrację i wspólną zabawę! 

 

💒Nasze DA oferuje niesamowite przygody, również duchowe. Nie wiesz jaką modlitwę preferujesz? U nas znajdziesz je wszystkie: od śpiewów Taizé, do tańca uwielbienia, a na lekcjach religii poznasz głębiej teologię Kościoła. Coś dla ciała również się znajdzie! Wspólnie gramy w kosza, siatkę i nogę oraz chodzimy po górach, bo przecież „w zdrowym ciele zdrowy duch”. 

 

🏞Na Obozie w Białym Dunajcu z pewnością spotkasz świetne osoby, które pomogą Ci się wkręcić w studenckie środowisko! Niezbędny będzie Ci tu szeroki uśmiech, otwarcie na Pana Boga i innych ludzi! 

 

🕺💃Oprócz wyjść w góry i wspólnej modlitwy w naszej wawrzynowej chacie nie zabraknie również tańców i zabawy, więc przygotuj się na niezłe imprezy (podobno nawet na mieście uznaje się je za najlepsze duszpasterskie zabawy 😉

 

🍽Jeśli chodzi o jedzenie to pyszne śniadania i obiady-gwarantowane!

Naleśniki pierwsza klasa i oczywiście ogniście doprawione zupy (nie bez przyczyny w naszym zawołaniu pada hasło "Ogień w zupie!") 

 

Co jest jednak najważniejsze w naszej wspólnocie? Wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną 💚 Dołącz do nas i przekonaj się sam 😉

 

RSS

Administrator

Mateusz Grześkowiak

mati.grzeskowiak@wp.pl