Znajdź nas na Facebooku

Klip obozowy

Franciszkańskie Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań Góra Świętej Anny

Strona FDA Góra Św. Anny

Facebook FDA Góra Św. Anny

 

Duszpasterze:

o. Francesco Baldelli OFM

o. Bazyli Baucza OFM

 

Adres Duszpasterstwa:

Dom Pielgrzyma, Góra św. Anny

Szef chaty:

Mikołaj Tkotz

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres chaty:

ul. Jana Pawła II 252, Biały Dunajec

 

Gaździna: Renata Grońska

 

 

O Duszpasterstwie:

 

Pokój i dobro! Góra św. Anny? Nie gadaj, że o nas nie słyszałeś Niesamowita Górkowa chata to miejsce dla każdego! Daj się zaprosić do naszej niesamowitej rodzinki Jak każda rodzina mamy zalety i wady....

 

Zacznijmy od zalet: Najbliżej kościoła - ogromy plus Najbliżej do sklepu - ułatwienie po ogromnym zmęczeniu na górskiej trasie albo dla leniuszków Bliziutko do przystanku autobusowego i dworca PKP - z łatwością do nas trafisz. Tyle z czysto organizacyjnych zalet, czas na wisienkę na torcie Atmosfera - to właśnie czyni nas wyjątkowymi, przyjeżdżając właśnie do nas, nie będziesz się nudzić Otwartość - jesteśmy bardzo otwarci na nowe znajomości, przyjaźnie - lubimy rozmawiać - po prostu razem spędzać czas Niesamowite wspólne przeżycia na szlakach Totalny chill-wspólna zabawa w czasie wolnym, moc wspólnego muzykowania, moc radości. Pssst.... Jeżeli jeszcze nie słyszeliście mamy genialne DESERY a na śniadania SZYNKĘ, nie jakaś konserwa. 

 

To teraz wady.... iii tu jest problem, że ich nie ma no może jedynie mała ilość snu Zapisz się i powiedz razem z nami: "Jestem z Górki" Jeszcze nie przekonany?! Hmm... no dobra... to teraz troszkę o nas Czym właściwie jest Górka? - To duszpasterstwo z siedzibą na Górze św. Anny łączy ludzi z Opolszczyzny i Śląska oraz innych okolicznych regionów Bariery wiekowe dla nas nie istnieją, bowiem organizowane są rekolekcje i spotkania dla studentów, młodzieży pracującej oraz młodszych uczniów. Kierujemy się duchowością św. Franciszka - staramy się go naśladować w codziennym życiu Nasze motto ? "Nie ma, że się nie da" - nie ma, że Cię z nami nie będzie! Twoja obecność u nas obowiązkowa - czekamy na Ciebie! Już dziś zapisz się na obóz z Górką! Do zobaczenia!

 

RSS

Administrator

Mateusz Grześkowiak

mati.grzeskowiak@wp.pl