Znajdź nas na Facebooku

Klip obozowy

Duszpasterstwo Akademickie Dach

Strona DA Dach

Facebook DA Dach

 

Duszpasterz:

o. Jakub Biela SJ

 

Adres Duszpasterstwa:

ul. Wincentego Stysia 16, Wrocław

Parafia św. Ignacego Loyoli

Szef chaty:

Karol Kuczmarz

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres chaty:

ul. T. Kościuszki 27B, Biały Dunajec

 

Gaździna: Anna Święchowicz

 

O Duszpasterstwie:

 

Chata Dach - białodunajeckie lokum jezuickiego duszpasterstwa akademickiego DACH, które na co dzień funkcjonuje przy parafii św. Ignacego Loyoli - ul. Stysia 16 we Wrocławiu - zapamiętaj dobrze!

 

Jesteśmy wspólnotą raczej kameralną, aktywnie działa tu około 30-40 osób, ale jak mawia klasyk "Nie ilość, a jakooość" To właśnie ta kameralna atmosfera sprawia, że jesteśmy dla siebie jak druga rodzina.

 

Szczególnie bliska jest nam duchowość ignacjańska, którą praktykujemy m.in. w formie medytacji czy ignacjańskiego rachunku sumienia. Oprócz tego uwielbiamy spędzać ze sobą czas, różnie przeróżnie, ale najbardziej we wrześniu na obozie w Białym!

 

Tu, w naszej chacie, znajdziecie fantastycznych ludzi, rozgrywki w mafię światowej klasy, dużo rąk do pomocy i przepyszne jedzonko, szykowane codziennie przez inny dyżur kuchenny - jako, że ekipy prześcigają się w swych wybornych dziełach, trudno wskazać jedno najlepsze danie... wszystkie doprawione są z serduszkiem. A, no i ważne! W naszej chacie znajdziecie po prostu NAJLEPSZY DACH nad głową na czas tegorocznego obozu!

 

Jedźcie z nami, zapraszamy!

 

RSS

Administrator

Mateusz Grześkowiak

mati.grzeskowiak@wp.pl