Menu główne


Znajdź nas na facebooku

Licznik miejsc

Klip obozowy

Zobacz galerie

Pomóż reklamować obóz!

autobus specjalny

Możliwości dostania się do Białego Dunajca jest kilka.

1. Niewątpliwie najwygodniejszym są specjalnie zamówione autokary wyjeżdżające bezpośrednio z Wrocławia i/lub Opola dojeżdżające również bezpośrednio do Białego Dunajca. Wyjazd rano 30 sierpnia z Wrocławia i/lub Opola. Będzie również podobna opcja powrotu z obozu. Szczegóły pojawią się w trakcie obozu. Koszt 55zł. Gwarancja dostarczenia Ciebie tuż pod twoją chatkę. Co trzeba zrobić aby pojechać?

a) Zapisać się przez formularz https://goo.gl/forms/sr4NYWyNXMEaqYEx1

b) Następnie wpłacić swojemu szefowi chaty (temu któremu wcześniej wpłacaliście zaliczkę na obóz) przelew w wysokości 55zł tytułem „imię nazwisko – autokar” np. „Jan Kowalski – autokar”

Uwaga wpłata samego przelewu nie uprawnia do przejazdu autokarem. Prosimy koniecznie zapisać się na dojazd autokarem najpierw przez powyższy formularz, a dopiero następnie o wpłatę przelewu (termin wpłat do 25 sierpnia). Liczba miejsc jest ograniczona, kolejność zapisu ma znaczenie. Informacje o szczegółowym miejscu i godzinie wyjazdu zostaną podane w mailu i na stronie www.bialydunajec.org pod koniec sierpnia.


Kolejne opcja to już transport na własną rękę - jeżeli tak chcecie się do nas dostać, nie zapomnijcie powiadomić o tym swoich szefów chatek, żeby wiedzieli kiedy na was czekać ;)


2. Pociąg/autobusy:

Wrocław/Opole -> Kraków
Ten odcinek można pokonać pociągiem lub autobusem.

Kraków -> Biały Dunajec

a ten koniecznie autobusem (częste połączenia, o wiele szybciej i taniej). Jest wiele połączeń (co godzinę, a nawet co pół) z dworca PKS w Krakowie (RDA - Regionalny Dworzec Autobusowy). Znajduje się tuż przy Dworcu Głównym PKP w Krakowie. Docelowy przystanek w Białym Dunajcu zależy od chatki, do której się zapisałeś:

  • przystanek "Biały Dunajec Kościół" - najbliżej do chatki Góra Św. Anny,
  • przystanek "Biały Dunajec Urząd Gminy" - Wawrzyny, Antoni, Most, Dach, Karmel, Maciejówka i Redemptor,
  • przystanek "Biały Dunajec Górny" - Porcjunkula1, Procjunkula 2, Przystań, Horeb, Stygmatyk, Xaverianum, Dominik.
Zaznaczone przystanki i chaty zobaczysz na mapie: http://tnij.org/mapabd

Również PolskiBus jeździ z Wrocławia/Opola do Zakopanego - bilety szybko schodzą i są coraz droższe. Z Zakopanego będziesz musieć dotrzeć do Białego Dunajca prywatnym busem (bardzo częste kursy).

3. Własnym samochodem - trzeba wcześniej ustalić z szefem chaty, czy znajdzie się dla nas miejsce parkingowe.

4. Autostop i blablacar.pl - ostatnio coraz popularniejszy wśród obozowiczów. Powodzenia :)

RSS