Menu główne


Polub nas na facebooku!

Klip promujący obóz

Zobacz galerie

Pomóż reklamować obóz!

Zapisy na obóz

Kto może jechać na obóz?
Każdy, kto w październiku b.r. rozpocznie studia, bądź jest już studentem starszych lat, bez znaczenia czy są to studia dzienne czy zaoczne, we Wrocławiu, Opolu lub jest studentem innej uczelni, ale związany jest z Górą Świętej Anny.

Czy trzeba być członkiem duszpasterstwa, żeby zapisać się na obóz?
Nie. Na obóz można przyjechać bez względu na to, czy jest się czy nie jest w duszpasterstwie akademickim. Jeśli się nie jest, to obóz jest doskonałą okazją, żeby zobaczyć, cóż to takiego jest to duszpasterstwo.

Czy trzeba zapisywać się do konkretnej chaty?
Nie. Jeśli ma się taką upatrzoną, należy to zaznaczyć w formularzu zapisów internetowych, bądź zgłosić przy zapisach osobistych. Żeby dostać się do upatrzonej chaty najlepiej zapisać się bezpośrednio w opiekującym się nią duszpasterstwie (linki do stron poszczególnych Duszpasterstw Akademickich we Wrocławiu znajdziecie w dziale „Kontakt” – tam już będą podane potrzebne do zapisania się informacje). Niestety, ilość miejsc w chatach jest ograniczona, dlatego najlepiej zapisać się jak najwcześniej!
Jeśli nie masz wytypowanej chaty, do której chcesz pojechać, zdaj się na los szczęścia! Przydzielimy Cię sami :) Bez obaw – każda chata jest warta polecenia.

Jakie dane są potrzebne przy zapisach?
Oczywiście imię, nazwisko, adres zamieszkania (w przypadku osób mieszkających i zameldowanych w innych miejscach prosimy podać adres zameldowania). Bardzo ważny jest numer PESEL – potrzebny do ubezpieczenia uczestników obozu. Dane na temat studiów – nazwa uczelni, wydziału, kierunku – są potrzebne do naszych organizacyjnych statystyk. Prosimy o dokładne wypełnianie formularza zgłoszeniowego!!!

 

Czy mogę przepisać się do innej chaty?
Jedynie w wyniku obustronnego porozumienia się szefów obu chat - tej z której rezygnujesz oraz tej do której się zapisujesz. Przepisanie się jest możliwe jedynie 7 dni przed obozem. Przepisywanie się w trakcie obozu nie jest możliwe!

Nie mogę się zarejestrować - otrzymuję informację że użytkownik już istnieje.
Skontaktuj się z administratorem zapisów.

Czy można skrócić pobyt na obozie?
Oczywiście! W kwestii wysokości opłaty za skrócony okres pobytu proszę kontaktować się bezpośrednio z szefem chaty.

Czy na obóz może pojechać osoba niepełnosprawna?
Decyduje szef chaty.

Opłaty i inne kwestie finansowe

Do kiedy należy wpłacić zadatek?
Zadatek w wysokości 99zł należy wpłacić w terminie 7-dmiu dni od rejestracji. W przypadku braku wpłaty w terminie, miejsce zostaje oznaczone jako zwolnione! Zadatek zaliczany jest oczywiście na poczet ceny obozu.

Nie mogę pojechać na obóz - czy zadatek jest zwracany?
Zgodnie z regulaminem obozu, zarządza się co następuje: "Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku wycofania zapisu przez Uczestnika w czasie równym lub krótszym dwóm tygodniom poprzedzającym Obóz."

Jadę na obóz - czy zadatek jest zwracany?
Zadatek jest wliczany w ramach rozliczenia obozu. Czyli na miejscu dopłacasz szefowi chaty 300zł.

Czy w cenie obozu jest dojazd?
Nie, cena obozu nie obejmuje kosztów dojazdu zarówno do jak i z Białego Dunajca jak też kosztów dojazdów w góry. Fundusz na dojazdy "na miejscu" to ok. 100 - 150zł - niestety, górale mają swoje ceny :(

W jaki sposób należy wpłacić zadatek?
Zadatek należy wpłacić na konto szefa chaty. Dane do przelewu zostały wysłane na maila po potwierdzeniu rezerwacji. W tytule przelewu proszę pamiętać o podaniu imienia i nazwiska (według wzorca podanego przez szefa chaty)! Więcej informacji dot. płatności znajduje się w w-w mailu.

Warunki bytowe

Czy w każdej chacie codziennie są trzydaniowe obiady?
Zależy od chaty i także od Ciebie! (jak będziesz miał dyżur kuchenny)

Czy w chatach jest ciepła woda?
Oczywiście! Przecież mamy XXI wiek! A czy będzie leciała z kranu przez 24h/dobę, w części chat zależy to od dyżuru kuchennego (trzeba dopilnować pieca CWU).

Czy łazienki są w pokojach?
W większości chat - tak.

Czy jest dostęp do internetu?
W niektórych chatach jest WiFi, ale nie we wszystkich. W przypadku terminu zapisów uczelnianych przypadających na czas obozu można albo skontaktować się z szefem chaty w której jest internet albo będąc w Zakopanem skorzystać z kafejki internetowej. Na pewno nie warto wyjeżdżać w tym celu do Wrocławia.

Czy na obozie jest dostępna pralka/żelazko?
Zależy od chaty, szczegółowych informacji udzieli szef chaty. Doświadczenie uczy, że pralkę można skutecznie zastąpić miską, a żelazko się raczej nie przyda...

Czy jest gdzie suszyć przemoczone rzeczy?
W każdej chacie na pewno się takie miejsce znajdzie! Warto jednak zabrać ze sobą kawałek sznurka do rozwieszenia ciuchów.

Inne pytania

Jaka będzie pogoda?
Jedynie Pan Bóg raczy wiedzieć...

Jak daleko jest do basenów termalnych?
Około 8 km do Szaflar oraz ok. 30km na Słowację (w jedną stronę).

Czy trzeba na obóz wziąć ciepłą odzież?
Bezwzględnie TAK! Zerknij do działu "pakowanie". W Tatrach warunki pogodowe zmieniają się bardzo gwałtownie, może nawet spaść śnieg. A w zimie krótki rękawek to raczej nie jest trafiony pomysł.

Czy warto brać instrumenty muzyczne?
Nawet jak nie umiesz wydobywać z nich dźwięków - zabierz :) Na pewno znajdzie się ktoś, kto potrafi!

Czy będzie bilet grupowy na dojazd pociągiem?
Obecna oferta spółki PKP Intercity jest mało atrakcyjna pod względem zniżek grupowych. Trwają negocjacje w kwestii alternatywnego rozwiązania.

RSS